Změny v objednávkách je potřeba nahlásit min. 3 pracovní dny předem na email: objednavky@fiteat.cz. Platba převodem - PŘEDEM.

cz

FITeat - Krabičková dieta | O nás

V gastronomii se pohybujeme už více než 30 let. Před 12 lety nás ale napadlo jít trošku jiným směrem a to směrem FIT stravování. Spojili jsme tak naši vášeň pro vaření a zdravý životní styl. Naším cílem totiž bylo zajistit lidem opravdu kvalitní FIT stravu, která bude plná chuti a zároveň výživově naprosto dokonalá. Řídíme se totiž heslem, že s námi máte postaráno o celodenní nutričně vyvážené stravování.

Během let jsme vybudovali opravdu silnou fungující firmu, která našimi krabičkami udělala radost už více než třiceti tisícům zákazníků. Naší velkou zásadou je totiž maximální preciznost. Celý náš tým se skládá z vyškolených profesionálů a máme ne jeden certifikát. Všechny recepty jsou kompletně naše a při jejich přípravě si dáváme záležet nejen na správných poměrech a výpočtech nutričních hodnot, ale také na tom, že se jídla a suroviny v krabičkách neopakují, pokrmy jsou pestré, originální a plné chuti. Suroviny pečlivě vybíráme od ověřených dodavatelů.

Abychom naše krabičky co nejvíce obohatili, založili jsme i vlastní značku sportovní výživy NUVYS NUTRITION, díky čemuž se v krabičkách objevují naše vlastní proteiny, tyčinky a doplňky. A to nás dělá ještě originálnější.
Nyní máme 6 variant krabiček a to ve formě FIT, OFFICE, VEGETARIAN,
LOWCARB, SLOWCARB a KETO. S jakoukoli objednávkou či dotazem
vám kdykoli rádi poradíme a budeme se na vás těšit.

S pozdravem
Tým FITeat

Vyzkoušejte a uvidíte

Každý den vám přivezeme až pět porcí zdravého a chutného jídla.

Objednat