visit website are timeless accessory. Franchising | FITeat

Nové objednávky a změny v objednávkách je potřeba nahlásit min. 3 pracovní dny předem na email: objednavky@fiteat.cz. Platba převodem - PŘEDEM.

cz

Franchising

NUVYS NUTRITION s.r.o.

Mankovice 138
742 35
Mankovice , CZIČ   25388495      DIČ   CZ25388495

Kontaktní formulářHledáme nové franchisingové partnery

  • Hledáte produkt pro svůj gastronomický provoz?
  • Máte volnou výrobní kapacitu?
  • Kontaktujte nás na tel.: 737 421 688
  • Kontaktujte nás na e-mail: franchising@fiteat.cz

Naše společnost má již 30-ti letou tradici v gastronomii. V oblasti výroby a rozvozu krabičkové diety máme 10 let zkušeností a nepřeberné množství spokojených zákazníků.

Výhodou franchisingové společnosti FITeat je platforma jednotného zdravého & vyváženého stravování.Toto je zabezpečeno zejména vývojem, výrobou a nasledným použitím vlastních surovin, které jsou využity ve vlastních receptůrách našich pokrmů. Součástí franchisingové společnosti FITeat je i velkoobchod kde jsou tyto suroviny dodávány našim partnerům. Velkoobchod disponuje i dalšími surovinami, které nakupuje od pěstitelů a prvodovozců a tím je možno docílit efektu maximálního ekonomického výsledku.

Cílem franchisingové společnosti FITeat je nabídka kvalitních produktů zdravého & vyváženého stravování pro široké zákaznické spektrum vyznávající zdravý životní styl.

V rámci dosažení maximálního ekonomického výsledku máme nastaveny exklusivní ceny u největšího velkoobchodního dodavatele s působností v celé ČR.

VÍCE INFORMACÍ O KONCEPTU KRABIČKOVÉ FITeat NALEZNETE : ZDE

Naše lokality

Pobočky v provozu
Připravujeme
Dočasně přerušeno

Vyzkoušejte a uvidíte

Každý den vám přivezeme až pět porcí zdravého a chutného jídla.

Objednat