Nové objednávky a změny v objednávkách je potřeba nahlásit min. 3 pracovní dny předem na email: objednavky@fiteat.cz. Platba převodem - PŘEDEM.

cz

Krabičková dieta | FIT OFFICE menu

Krabičková dieta FITeat - Fit Office

Office 3 chodové menu , pro zajištění zdravého životního stylu ve vaší kanceláři. Toto menu lze objednat ve třech variantách ( dopolední menu , odpolední menu nebo snídaně-oběd-večeře )Trojpoměr makroživin

50% / 25% / 25% ( sacharidy , tuky , bílkoviny )Nutriční hodnota:

FIT OFFICE menu vychází z celodenní hodnoty krabiček FIT ponížené o hodnoty chodů vypuštěných zákazníkem.Co je Fit office menu ?

Fit office menu vychází z programu Fit.

Základní stravovací principy: Střídmost - pestrost a rozmanitost - barevnost - pravidelnost - pohoda

Obecné zásady racionálního stravování programu FIT:
obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů a tuků, které jsou rozloženy do pěti denních porcí, aby hubnutí bylo co nejefektivnější.

  • Počet porcí každý den by se měl pohybovat v rozmezí 3-5 (konkrétní číslo se odvíjí od metabolického typu jedince a konkrétní situace, kterou řešíme, což je potřeba vždy zohlednit. Navíc aby toto pravidlo fungovalo, je potřeba zajistit dostatečný časový odstup mezi jednotlivými porcemi, aby mělo tělo prostor vše strávit a zpracovat). Zajistíme tím efektivnější metabolické pochody v těle, ovlivní se celková glykémie a zlepší se distribuce energie. Celkově se toto mj. odrazí i na udržení normální tělesné hmotnosti.
  • Dodržujte pravidelný příjem tekutin (nejlépe čistá voda = filtrovaná voda) – denně takové množství, aby odpovídalo individuálním požadavkům (= nic nepočítejte, protože výsledek je ovlivňován příliš mnoha faktory, které jsou číselně jako celek nevyjádřitelné). Tekutiny s obsahem cukru nebo jiných sladidel nejsou vhodné, stejně jako alkohol či stimulační nápoje.
  • Jednoduše řečeno to znamená primárně úbytek tukových zásob, udržení nebo i navýšení podílu svalové hmoty, zdravější vzhled a pocit, zvýšení kondice... To se skládá z tréninkového a stravovacího plánu.

Vyzkoušejte a uvidíte

Každý den vám přivezeme až pět porcí zdravého a chutného jídla.

Objednat